- Friss

Tartalmaz hatóanyagot 200 mg Ibuprofén (nem-szteroid gyulladásgátló gyógyszer)—hasonlítsa össze a hatóanyaga Advil Folyékony Gél.Átmenetileg csökkenti a lázat, illetve enyhíti a kisebb fájdalmak miatt fejfájás, fogfájás, hátfájás, menstruációs görcsök, a nátha, izmos fájdalom, de kisebb fájdalom, az ízületi gyulladás.Gélkapszula vagy folyadékkal töltött kapszulát, amely könnyebb, hogy az emberek, akik nyelési nehézség.Büszkén készült az USA-ban a hozzávalókat átmeneti mentességet a leggyakoribb a fájdalmak, a nagy érték; Tartalmaz 300 gélkapszula.Hogy van-e kisebb ízületi fájdalom, vagy más ízületi fájdalom, megtalálja a megkönnyebbülés Egy+ Egészségügyi Ibuprofen 200mg Gélkapszula.Az Egy+ Egészségügyi Ibuprofen Gélkapszula célja, hogy csökkentse a láz a tünetek, illetve ideiglenes megoldást nyújtanak kisebb fájdalmak miatt fejfájás, fogfájás, hátfájás, menstruációs görcsök, a nátha, izmos fájdalom, de kisebb fájdalom, az ízületi gyulladás.Büszkén az USA-ban készült, EGY+ Egészségügyi Ibuprofen Gélkapszula tartalmazza a hatóanyaga az Ibuprofén 200mg, amely összehasonlítja, hogy az aktív összetevő a Advil Folyékony Gél.Ibuprofen egy NSAID (nem-szteroid gyulladásgátló gyógyszer), amely célja, hogy csökkentse a láz a tünetek, illetve enyhíteni a fájdalmat, a fájdalom, illetve gyulladás.Hogy van-e kisebb ízületi fájdalom, vagy más ízületi fájdalom, megtalálja a megkönnyebbülés Egy+ Egészségügyi Ibuprofen Gélkapszula.